Panjur Sistemleri - Cam Balkon Montaj
76523
page-template-default,page,page-id-76523,bridge-core-3.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-76523
 

Panjur Sistemleri

Panjur

          Yalıtımı sağlamada en önemli araçlardan biri olarak hem kış aylarında soğuğa hem de yaz aylarında sıcağa karşı korunmanızı sağlayan panjur sistemleri, yeni ve teknolojik üretim imkanları sayesinde bir hayli gelişmiş olarak sizlere sunuluyor. Menemen panjur sistemleri sayesinde evin hem içten hem dıştan görünümü oldukça modern bir yapı kazanırken, rüzgardan yağmura kadar tüm hava koşullarına karşı dayanıklı mekanlara sahip olunabiliyor.

           Ulukent panjur sistemlerimizle gelişen hizmet ağımız ise boşluk kalan pencere ve kapı önlerinin yalıtım için değerlendirilmesini sağlıyor.

          Kışın daha sıcak, yazın ise daha serin mekanların keyfini çıkararak yaşam alanınızdan maksimum verim elde etmek, aynı zamanda enerji tasarrufu ile uzun vadede hem ekonomiye hem çevreciliğe katkı sağlamak için Çiğli panjur sistemlerimizi keşfetmeniz yeterli oluyor. Binanın diğer katmanlarına ve yapı prensiplerine bağlı olarak ısısal izolasyonda %25’e varan tasarruf sağlarken, faturalarda ise %10’a varan düşüş sağlayan Çiğli panjur sistemlerimiz pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Panjur Sistemleri

saygin-panjur-sistemleri

          Isıya ve tasarrufa dair olumlu yönleriyle öne çıkan bu sistemler gürültüye karşı da etkin bir koruma sağlamaktadır. Pencereler ile kapalı kalan panjur arasında kalan kısım içerideki ortamın ısısını korumaya yardımcı olduğu gibi dışarıdan gelen seslerin de absorbe edilerek dağılmasına ve nispeten daha az duyulmasına katkı sağlamaktadır. Ulukent panjur sistemlerimiz arasında yer alan alüminyum modeller 10 desibele kadar daha az ses iletmekte ve ortamın konforu gibi insan sağlığını da doğrudan etkileyen bu faktör optimize edilmektedir.

        UV ışınlar şüphesiz günümüzün önemli çevresel risk faktörlerinden biri olmakta, güneşin zararlı ışınları yalnızca evdeki eşya ve yüzeyleri yıpratmakla kalmayarak insan sağlığını tehdit eden bir diğer faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Evin enerjisini, tarzını ve görünümünü doğrudan etkileyerek değer katan PVC ve alüminyum panjur çeşitleri ise sizi bu ışınlardan korurken koltuk, halı, perde ve döşemelerin de ömrünü uzatır.  Böylece yine panjurların uzun vadede farklı edilen bir diğer ekonomik avantajı fark edilmekte, tüm bu imkanlara ek panjurlarla birlikte güvenliğin de arttığı unutulmamalıdır. 

        Siz de tüm bu avantajlı sistemlerden en iyi hizmet kalitesiyle ve en yeni ürün seçenekleriyle faydalanmak için ekibimizin uzmanlıklarından ve deneyimlerinden faydalanabilir, uygun fiyatlı seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.