Duşakabin - Cam Balkon Montaj
76408
page-template-default,page,page-id-76408,bridge-core-2.5.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.5,qode-theme-hedza ajans - theme 2021,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-76408
 

Duşakabin

Duşakabin

          Günümüzde hammadde üretim teknolojisinin ve tasarım sektörünün ilerlemesi, evin en önemli ve kullanışlılık bakımından en çok dikkat edilerek dekore edilmesi gereken kısımlarından biri olan banyolara da yansımaktadır. Ulukent duşakabin dizaynı, Çiğli duşakabin montajı gibi hizmetlerle öne çıkan firmamız ise yeni nesil tasarımların hem üretiminde hem montajında hem bakımında ihtiyacınız olan tek adrestir.

          Özellikle cam türüne odaklanarak kategorize edilen duşakabin modelleriyle herkesin zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmekteyiz

          Modern ürünler arasında yer alan tempeli cam duşakabinler, lüks cam çeşitleri, mika cam duşakabinler, kompakt duşa kabinler ve çok daha fazlası Çiğli duşakabin hizmetlerimizle müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Paslanmayan profillere eşlik eden dayanıklı, farklı motif ve efektlere sahip, kir tutmayan, kolay temizlenen duşakabin cam alternatifleri, banyonuza şıklığın yanı sıra benzersiz bir işlevsellik kazandırmaktadır.Tasarımların estetik beklentilerinize ve genel banyo dekorasyonuna uygun olması adına odaklanabileceğiniz bir diğer seçim kriteri ise duşakabin profil özellikleri olacaktır.

Duşakabin Sistemleri

saygin-dusakabin

          Ulukent duşakabin hizmetlerimize ek olarak Menemen duşakabin hizmetlerimizde de son derece geniş bir katalog ile müşterilerimizi karşılamakta, bu doğrultuda sevilen klasiklerden biri olan beyaz profillere beyaz teknelerin eşlik etmesini sağlamakta, ek olarak gold gibi alışılmışın dışında renk seçenekleri de sunmaktayız. Profillerin teknesiz olarak montajı da mümkün olmakta, mat krom gibi farklı ürünlerin de kullanımıyla birlikte en üst seviyede dekoratif şıklığa sahip olunabilmektedir.

          Menteşeli açılır kapı veya sürgülü sistemler ise yine duşakabinlerin kullanım şeklini ifade eden, önemli bir ayırıcı kriterdir. Kullanıcıların duş sırasında hangi sistemle daha rahat hareket ettiğini, banyo alanını veya temizlik alışkanlıklarını düşünerek her iki türden sistemi de talep etmesi mümkündür. Menteşeli sistemlerde tıpkı kapı gibi dışa doğru açılan duşakabin girişlerinden faydalanılmakta, sürgülü sistemler ise dar banyolara ekstra alan kazandırmasıyla öne çıkmaktadır.

          Ekibimiz, Menemen duşakabin hizmetleriyle her durumda kaliteyi evinize taşımakta, bunun için geniş tasarım ve ürün yelpazesinden faydalanmanızı sağlamaktadır. Tekneli veya teknesiz profiller, birbirinden farklı materyal ve renk seçenekleri, ihtiyaca yönelik kişisel çözümler için firmamızın uzman kadrosu ile iletişime geçebilir, Ulukent duşakabin gibi ilçe bazlı tüm hizmetlerde aradığınız kaliteyi rakipsiz ucuzlukla evlerinize taşıyabilirsiniz.