Asma Tavan - Cam Balkon Montaj
75685
page-template-default,page,page-id-75685,bridge-core-3.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-75538,elementor-page elementor-page-75685
 

Asma Tavan

Asma Tavan

         Ticari amaçlı büyük tesis ve eğlence komplekslerinin yanı sıra günümüzde pek çok ofis, ev gibi yaşam alanında da sıklıkla tercih edilen asma tavanlar, dekoratif şıklıkları ve kullanım rahatlıklarıyla öne çıkar. Bu doğrultuda Menemen asma tavan hizmetlerimiz ile Çiğli asma tavan hizmetlerimizin gördüğü talebin her geçen gün arttığından bahsetmek mümkün hale gelirken, Ulukent asma tavan hizmetlerimiz gibi pek çok lokasyon bazlı hizmette ürün yelpazemiz de sürekli genişler. Montaj kolaylığından mekana kattığı estetik değere kadar her açıdan önemli ilaveler olan asma tavanlar için siz de aradığınız çeşitliliği ve kaliteyi bizimle keşfedebilirsiniz.

             Panel, plaka, levha ve çıtaların birbirine tutturulduğu metal bir çerçeveden oluşan asma tavan sistemleri, son zamanlarda daha popüler bir hale gelmekte, pek çok ev ve iş yerinde tercih edilmektedir.

Asma Tavan Sistemleri

            Tavan tipleri modeline göre farklı montaj yöntemlerine sahip olmakta ve Ulukent asma tavan hizmetlerimiz bu konudaki güvenilirliği ile öne çıkmaktadır. 0,5, 0,6, 07 mm gibi farklı kalınlık alternatiflerine sahip olan Çiğli asma tavan modellerinde sarkma ve deformasyon gibi istenmeyen durumlara dayanıklı pek çok alternatif bulunmaktadır.

Tüm tavan yapıları arasında en popülerlerinden biri olan modüler asma tavan tasarımları ise estetik şıklığı ve kullanım kolaylığı ile kullanıcısına pek çok avantaj sunmaktadır. Bu tip ürünler çeşitli iç mekan projeleri için ideal çözümler olmakta, Menemen asma tavan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Kare veya dikdörtgen plakalardan oluşabildiği gibi dokuları da birbirinden farklı olan modeller, hayal edilen dekorasyon fikirlerinin zevke göre hayata geçirilmesine fırsat tanır.

          Geniş renk yelpazesi ve klasiklerden hoşlananların yanı sıra yenilikçi tarzlara ilgi duyanları da buluşturan çeşitleri ile Menemen asma tavan tasarımlarımızı incelemeden karar vermemenizi öneririz. Hazırlık gerektirmeyen hızlı kurulumu, standart güvenlik kriterlerine yüksek uygunluğu, pratikliği, isteğe göre değiştirilebilir olmalarıyla lüks görünümün akla gelen ilk opsiyonlarından olan Ulukent asma tavan modellerimizi keşfetmek için siz de iletişime geçin.